preskoči na sadržaj

Prirodoslovna i grafička škola Rijeka

Login
e-dnevnik

Prirodoslovna i grafička škola koristi e-Dnevnik. U nastavku su poveznice na odgovarajuće web-stranice.

Upisi

Sve o upisima u Prirodoslovnu i grafičku školu Rijeka

 

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Djelatnici škole

Djelatnici škole

Ravnatelj
Radenko Bradić

Nastavnici 

red.br.

Ime i prezime

Radno mjesto

Stručna sprema zanimanje

1.

Dijana Blažić Fućak

nast. hrvatskog jezika

prof.hrv. jezika. i knjiž.,

dipl.knjižničar

2.

Marija Miličić

nast. hrvatskog jezika

prof. hrv. jezika i knjiž.

3.

Ivana Marin Garac

nast. hrvatskog jezika

 

prof. hrv. jezika i knjiž. i komparativne knjiž.

4.

Ana Inić

nast.hrvatskog jezika

prof.eng. jezika i knjiž.i hrv.jez.i. knjiž.

5.

Ana Marković

nast. latinskog jezika

prof. latinskog jezika i rimske knjiž.; dipl.arheolog

6.

Branka Blažić

nastavnica matematike

prof. matematike

7.

Sanja Bakić

nastavnica matematike

prof. matematike i informatike

8.

Ana Matišić Vicić

nastavnica matematike

prof. matematike i informatike

9.

Ružica Veršić

nastavnica matematike

prof. matematike i informatike

10.

Tomo Dubrović

nast. engleskog jezika

prof.hrv.j.i knjiž. i prof. engleskog j. i književnosti

11.

Nataša Žarkov

mentorica i nast.engleskog jezika

prof. engleskog jezika i knjiž. i filozofije

12.

Vesna Pršo Vujčić

nast.engleskog jezika

prof. francuskog j. i knjiž. i engleskog jez. i knjiž.

13.

Klaudija Šanko

nast. njemačkog jezika

prof. njem. i tal. jezika

14.

Katarina Smud

nast. talijanskog jezika

prof. talijanskog j. i knjiž. i geografije

15.

Olja Bunčić

nastavnica fizike

prof. matematike i fizike

16.

Elizabeta Mihalić Kesić

nastavnica fizike

prof.fizike i politehnike

17.

Sunčica Podolski

nastavnica kemije

magistra kemije

18.

Petra Pincan

nastavnica kemije

dipl.kemijski inženjer

19.

Marina Pavlić

savjetnica i nast. kemije

mr. sc. iz polja kemijskog inženjerstva

20.

Željko Grgurić

savjetnik i nast.kemije

dipl. ing. kemije

21.

Sarasvati Marač

nastavnica kemije

magistra kemije

22.

Irena Sabo

savjetnica i nast. kemije

dipl.ing.kemije

23.

Jasmin Poljak

nastavnik kemije

dipl.ing.kemije

24.

Ivana Lalić

mentorica i nast. biologije i kemije

prof. biologije i kemije 

25.

Goran Gotlibović

mentor i nastavnik biologije i kemije

prof.biologije i kemije

26.

Dolores Dobrinjkić

nastavnica biologije

dipl.ing.biologije i ekologije mora

(Vana Kocijančić, u zamjeni)

 

mag.san.ing.

27.

Borna Smojver

nastavnik biologije

mag.inž.bioproc.

28.

Josip Naglić

nastavnik povijesti

prof. povijesti i filozofije

29.

Dorian Škrobonja

nastavnik filozofije i logike

prof.filozofije i logike

30.

Dobrila Mantilla

nastavnica TZK

prof. fizičke kulture

31.

Sanjin Lučičanin

nastavnik TZK

prof. fizičke kulture

32.

Branko Čamber

nast.strukovnih predmeta

prof. strojarstva

33.

Željka Travaš

savjetnica i nast.pol. i gosp. i sociol.

dipl.politolog

34.

Vlasta Baštijan

nastavnica etike

prof.hrv.kult.i prof.filozofije

35.

Mladenka Staničić

nast.likovne umjetnosti

prof. likovne kulture

36.

Tatjana Laganis

nastavnica glazbene umjetnosti

 prof. glazbene kulture

37.

David Šuker

nast.str.pr.multimedije

stručni  specijalist poslovnih inform.sustava

38.

Snježana Tomac-Lučić

mentorica i nast. grafičke tehnol.

dipl. ing. graf. tehnologije

39.

Zlatko Ožanić

nast.multimedijske skupine predmeta

ing.za pomorski promet

40.

Borka Širola

nast. str. predmeta. graf.

dipl. ing. graf. tehnologije

41

Matija Rubinić

nast. str. predmeta graf.

 dipl. ing. graf. tehnologije

42.

Barbara Smilović

nast. stručnih predmeta

prof. matematike i informatike

43.

Iva Vlah

nast. str.pr.inform.i multimedijskog područja

prof. filozofije i informatike

44.

Predrag Vrsalović

mentor i nastavnik informatike

prof. matem. i informatike

45.

Franjo Mijatović

vjeroučitelj

mag.teoloških znanosti

46.

Josip David Nemir

vjeroučitelj

mag. teologije

47.

Tanja Šego Miketa

nast. geografije

prof. geografije i talij. j. i knjiž.

(Barbara Ruža Čirjak, u zamjeni)

 

mag.edukacije geografije i mag.sociologije

48.

Borislav Božić

nast. str. predmeta -fotografije

prof. likovne kulture

49.

Zoran Maričić

str.uč. -prakt.nas.(tisak,dorada)

graf.stručni radnik

50.

Marin Čohar

nastavnik informatike

mag.educ. politehnike i informatike

51.

Josip Nađ

nast. stručnih predmeta

prof. eng. jez. i informatike

52.

Saša Žic

stručni učitelj fotografije

VŠS fotograf

53.

Andrea Vucelić

nastavnica psihologije

dipl.psiholog-profesor

 

Vanjski suradnici

Red. br.

Ime i prezime

Radno mjesto

Stručna sprema zanimanja

1.

Hidajet Hasanović

islamski vjeronauk

prof. islamske teologije

                
            
Stručno i administrativno-računovodstveno osoblje     

red. br.

Ime i prezime

Radno mjesto

1.

 Radenko Bradić

ravnatelj

2.

 Sonja Crnić

psihologinja

3.

 Iva Štefanić Hlača

tajnica

4.

 Melita Hlastec

 Ljubačev

knjižničarka-mentorica

5.

 Mirjana Šalić

voditeljica računovodstva

6.

 Daria Bozanić Jusup

administratorica

7.

 Emil Vičević

domar /kotlovničar

8.

 Darko Matijašević

dostavljač,  portir

9.

 Adela Salatović

spremačica

10.

 Mirjana Lukanović

 

spremačica

 

11.

 Jolanda Stošić

(zamjena za red.br.10)

 

spremačica

12.

 Vesna Mladenić

spremačica

13.

 Radovanka Tarlać

spremačica

 14.

 Nada Ćumurdžić

spremačica

preskoči na navigaciju